| Nadynaa a întrebat:

Ce jocuri jucati? Eu nu stiu ce sa ma mai joc sad va rog spuneti-mi! Funda la cele mai multe jocuri!

Răspuns Câştigător
| cornel13 a răspuns:

Gothic 1,2, 3; Mafia 2; Fifa 11, 12; Sims 3(si celelalte versiuni de sims 3 de exempul sims 3 medieval); World of Warcraft Lk sau Cataclysm; Minecraft; James Bond Blood Stone; Overlord 1, 2; The Elder Scrolls IV: Oblivion.

1 răspuns:
| DraGfirE a răspuns:

Uite o lista cu ele:total overdose,the punisher,marc ecko's gettin up,battlefield vietnam, scarface si swat 4, cod etc.