| relaxo a întrebat:

Buna ce parere aveti despre modul meu de joc? Ce ar mai fi nevoie sa schimb aici gasiti primul meu video http://darckreed.blogspot.com/ cea mai explicita parere ia funda!

1 răspuns:
| Heys a răspuns:

Pai nu stiu ce joc este acesta dar eu joc Cross Fire si cand joci cu sniper daca esti bun nu faci hard-scope ca tine.Intervalul in care tragi si pui tinta trebuie sa fie max de 1 sec si trebuie sa fi mai rapid.Bine poate sunt si cei care ai jucat tu slabuti daca eram eu in locul lor de la distanta aia si cat ai stat sa tragi iti dadeam Head-Shot si cu MP5.