| bunny_6472 a întrebat:

cei care joaca lady popular si au un cont mai mare de nivel 5 si nu mai joaca daca vreti sa mi-l dati mie. nu vreau sa fiu ca celelalte care cer coduri la webkinz cu bani sa nu stiu ce. doar daca nu mai jucati ca eu nu reusesc sa treec un vivel ca sunt la trei
si nu reusesc. multumesc

1 răspuns:
| Emanuellaa a răspuns:

Eu am cont aproape de lvl 6. Daca doresti, i-al.Eu m-am saturat de acest joc. Numele domnisoarei e MissMostWanted2, parola e emanuela iar numele utilizatorului e MissMostWanted2. Eu nu stiu cum sa ti-l dau, incearca tu! Bye!