| Thrimbor a întrebat:

Buna,
cine are un ghid 4story somnambul sa-mi ofere?
+cu ce il echipez
+clasarea lui
+ce AoE-uri are?
+daca are rost sa-mi fac unul...

3 răspunsuri:
| MyhayTheArcher a răspuns:

Salut,Blizzard!
Poi somnambulul este o clasa destul de interesanta de jucat, chiar foarte distractiva, dar si greu de folosit.
Avand in vedere ca el are 4-5 stunuri si blinduri este bun in PvP, dar are doar 1-2 AoE si creste greu. daca ai de gand sa iti faci un somnambul iti trebuie pentru PvE cam un +15 si la pvp merge si +13
Iteme:piele tare/seturile acelea de iteme chackra(de lv 25 si 34, numai stiu exact cum se numesc)
ClasaretonguevP-3
PvE:5
AoE:Otrava la picioare(acum nu stiu cum se numeste) si are un blind care e AoE (de la lv 26)
Daca are rost sa-ti faci unul: (laughing)
Daca iti place sa ticluiesti strategii sa surprinzi inamicul pe la spate si daca ai de gand sa bagi si niste bani in joc,zic sa iti faci un somnambul,te vei chinui putin la PvE sa il cresti si un pic la PvP cu magicianul si arcasul, dar price adversar poate fi infrant cu putina strategie.
Sincer sa fiu, eu as alege arcasul si magicianul(magicianul ff bun si in PvP si in PvE caci are 5 AoE dintre care 2 sunt blinduri.

| gusky a răspuns:

SPAMu.php?user=Gusky ghidu asta te va ajuta cu itemele