| SweetGirl05 a întrebat:

Cine de aici joaca League Of Legends? (LOL). Vreau doar sa stiu cati romani joaca, sau cate fete joaca, eu sunt fata si imi place la nebunie!

17 răspunsuri:
| emy08 a răspuns:

Si eu joc de mult timp am expereinta in joc daca ai ceva intrebari spune-mi siti rapsund cu mare placere deoareca este un joc pe care il stapanesc 100%.

| Costy2015 a răspuns:

Eu ma joc, sunt The Rose VTM.

| Vatamanu_Andrei_1996 a răspuns:

Si eu joc ..am numele Time4Kill adauga te rog :p

| alex98_3728 a răspuns:

Eu joc LoL de 4 ani ...mai bine spus de cand a aparut....am lvl 30, full runes si pot spune ca as fi incantat daca as fi cautat sa joc intr-o echipa care are nevoie de ADC(Attack Damage Carry) numele meu este : neinfricat.As fi incantat sa joc cu romani

| Teodora_Mălina_2001 a răspuns:

Eu joc

| Alexandru_Alex_1997_Qoa8 a răspuns (pentru Teodora_Mălina_2001):

Joc si eu lol dar nu asa bine.dar incerc..ai vrea sa joci is main sup

| lorenelorena a răspuns:

Eu joc.

| Noxus a răspuns (pentru lorenelorena):

Esti fata?

| Kirito_Kazuto_1994 a răspuns (pentru lorenelorena):

Da-mi add la kazuto.kirito94 e id de skype daca joci

| Razvan_Andrei_1996 a răspuns:

Eu joc de ceva timp ma gasiti pe eune nume (Hentai Gamer) lv 30 xD

| Kirito_Kazuto_1994 a răspuns:

Ai vrea sa-mi dai add la skype kazuto.kirito94?

| Alex_SeVen_1993 a răspuns:

Eu sunt Alex si joc league of legends, sunt curios daca tu mai jocitongue
Daca vrei sa jucam da-mi un pm in joc pe nimic-ul xXSe7enXx, sunt pe Nord and East...

| Alex_SeVen_1993 a răspuns:

Eu sunt Alex si joc league of legends, sunt curios daca tu mai jocitongue
Daca vrei sa jucam da-mi un pm in joc pe nick-ul xXSe7enXx, sunt pe Nord and East...

| Noxus a răspuns:

Buna, joc lol de aproape 1 an si daca vrei poti sa ma adaugi.Numele meu de invocator este Pain1997.MS

| Cirlig_Andrei_1990 a răspuns:

Joc si eu lol si as fi incantat sa joc cu tine sau cu restul care au dat raspuns.Numele meu in game este andrei254.

| Himalaya21 a răspuns:

Buna ai putea sa ma contactezi pe League of Legends.
Nick: himalaya21
Id skype (daca ai): cosmin.alex2197

| Trane1025 a răspuns:

Eu joc da-mi un mesaj pe privat daca vrei si jucamhappy