| 8Anonimul8 a întrebat:

Buna cine imi da si mie un cont de membru club penguin ca ma sacaie fratele mau la cap si o sa dau mai mute funde daca cel care imi da cont va raspunde la alte intrebari funda +vot

4 răspunsuri:
| Enki a răspuns:

Iti dau eu unul de member.mie nu mi-l mai trebuie. poti face ce vrei cu el.nume:mypinguin807 parola:loredana

| 8Anonimul8 explică (pentru Enki):

Imi pare rau dar nu este meber daca imi dai unul member iti dau fundawinking

| celmaitaregho964ghfgbyxnhfd a răspuns (pentru Enki):

Nu e member, mincinosule!

| Enki a răspuns (pentru celmaitaregho964ghfgbyxnhfd):

Normal ca nu e member desteptule.da cine naiba crezi ca-ti da cont de member pe gratis.platiti si voi ca toata lumea si faceti-va membrii, nu mai cersiti conturi de member ca nimeni nu va da.