| deniy a întrebat:

Buna cine îmi explica și mie pas cu pas cum se joaca counter strike 1.6 adica sa îmi dea tot ce am nevoie server etc tot dau funda celui mai explicit raspuns.Mersi...

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| mihaela31 a răspuns:

Ca sa le dai in cap trebuie sa ti tinta din fata ta mai injoc de cap,daca vrei sa iei arma apasa pe b de la tasta, si alegi de acolo arma care o vrei,ca sa te conectezi la un server online,apesi pe butonu ala de sub esc e ca o linie mai stramba, si scrii acolo connect ce server vrei cum ar fi, connect cs.darkx.ro.Fundahappy