| 03Mixie a întrebat:

Buna cine imi poate explica cum pot face bani pe lady popular va rog! rasp urgent

Răspuns Câştigător
| βέiiiβiii_9613 a răspuns:

1.Fa-ti un iubit, el iti va da in fiecare zi puncte si bani.
2.Du-te si fa un curs si munceste 8 ore sa-ti dea bani.
3.Joaca-te jocuri de exemplu Razuieste.
4. Poti transforma diamantele in bani, dar le primesti la 100 de zile.
5. Daca esti pe podium iti da daca ai locul 1 - 15 000 de dolari
locul 2 - 12 000 de dolari
locul 3 - 10 000 de dolari
+coroanele, statuetele
6.Din provocari pe bani, daca ai lv 5.
7.(Mai ai putea castiga de la mall la buticul misterios, dar si poti pierde, depinde de noroc...nu ti-as prea recomanda ca sunt putini bani, si dai mult sa primesti.
Funda?smug plzsad

2 răspunsuri:
| βέiiiβiii_9613 a răspuns:

1.Fa-ti un iubit, el iti va da in fiecare zi puncte si bani.
2.Du-te si fa un curs si munceste 8 ore sa-ti dea bani.
3.Joaca-te jocuri de exemplu Razuieste.
4. Poti transforma diamantele in bani, dar le primesti la 100 de zile.
5. Daca esti pe podium iti da daca ai locul 1 - 15 000 de dolari
locul 2 - 12 000 de dolari
locul 3 - 10 000 de dolari
+coroanele, statuetele
6.Din provocari pe bani, daca ai lv 5.
7.(Mai ai putea castiga de la mall la buticul misterios, dar si poti pierde, depinde de noroc...nu ti-as prea recomanda ca sunt putini bani, si dai mult sa primesti.
Funda?smug

| crina_3291 a răspuns:

Poti face bani mergand la serviciul pe care ia ai poti castiga castigand provocari, de la iubit.etc