| oDyenika a întrebat:

Cine imi poate posta si mie un link unde pot downloada free si fara virusi sims?big grin ce sims(adica sims2, 3.) nu conteaza..las la alegerea voastra, am incredere in voi ca stiti ce e mai bun!batting eyelashes si sa fie cineva cu "experienta" asa..adica sa fii downloadat si el de pe acel site, si stie sigur ca merge! multumesc anticipatt:* dau fundita pentru un raspus bun, care chiar a functionat! [spun asta, pentru ca eu una am intrat pe multe site-uri, si nu am gasit mai nimic]! pupiciiii:*

2 răspunsuri:
| boyka2012 a răspuns:

Add la id adinolimit si iti dau eubig grin

| oDyenika explică (pentru boyka2012):

Eu intru rar pe mess pentru ca timpul meu este limitat, si imi merge si foarte greu[-x pe facebook intru mai des, daca e imi poti explica acolo(daca ai si tu). Dyya Dyana este numele meu pe facebook, da add daca vrei si imi dai acolo big hug [ p. s: in poza de profil sunt imbracata in tricou negru, bucle. sunt din Bucuresti la C. N Ion Creanga. cred ca asa-i mai bine:* ]