| Gumball9 a întrebat:

Cine imi poate spune cum pot scapa de zapada de pe Minecraft? Ma jucam si voiam sa fac o casa si nu vreau sa fie zapada prin jur, am zis sa dau /weather clear si am crezut ca se va topi, insa nu. Si totusi e cam multa si nu prea am chef eu sa o distrug, deoarece mi-ar lua mult timp. Imi poate spune cineva vreo comanda sau ceva? !

Răspuns Câştigător
| Meow230 a răspuns:

Singurul lucru pe care poti sa-l faci e sa pui torte, asta daca nu vrei sa-ti faci casa in alt biom. Funda?

| Gumball9 explică (pentru Meow230):

Mersi mult!

| TheCoolMouseK a răspuns (pentru Meow230):

Cu apa rezolvi mai repede decat cu tortele, dar va curata si iarba.