| VladutStaf a întrebat:

Cine imi poate spune niste servere de counter strike mod zombie cu multe clase de zombi. Mesri. Funda

Răspuns Câştigător
| IF45e a răspuns:

Freakz are cele mai tari servere http://www.freakz.ro/forum/index.php aici ai de toate de la normal pana la...

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sfinxul10 a răspuns:

Cele mai faine!
Zm.freakz.ro
Ze.watf.ro
Zm.cs1.ro
Zm.bestcs1.ro
zm.joinet.ro
zp.freakz.ro
zm.lunetistii.ro
zm.gadict.ro
zmbio.zapto.org
zm.csrl.ro
zm.batalia.ro
zm.cs16.ro

| Pitarca_Crystyan_1986 a răspuns:

As vrea sa intriti pe servaru : zmxp.play4cs.ro. este servaru meu si eu cred ca a iesit foarte bine

| Pitarca_Crystyan_1986 a răspuns:

Este un servar care este detinut de mine se numeste zmxp.play4cs.ro Eu cred ca acest servar mi-a iesit foarte bina va astept