| Alexandra1112222 a întrebat:

Buna,cine imi poate zice niste jocuri pentru pc reale si foarte faine fara gen:lol sau war craft sau alea cu vraji si puteri supranaturale,vr ceva shoutere sau real life sau razboi sau ceva razboi nuclear, cu robori sau asa ceva...multumesc mult

2 răspunsuri:
| spaiNNcs a răspuns:

Salutare.
Depinde de configuratia ta dar eu iti recomand GTA San Andreas, Gta 4, Gta 5, Call of Duty 4: Modern Warfare, Call of Duty Modern warfare 2, Call of duty Black Ops 1, 2, 3, Call of Duty Modern Warfare 3, Sniper Elite, Far Cry, Far cry 2, Far cry 3, Far Cry 4, Crysys toata seria, Need for Speed toata seria, Battlefield 3, 4, Medal of Honor Airborne, Medal of honor warfighter, Fifa toata seria si Counter Strike 1.6 si mai nou Global Offensive jucate online sunt super, scapi de plictiseala.

| Alexandra1112222 explică (pentru spaiNNcs):

Multumesc mult mi-ai fost de ajutor!