| bitihacy a întrebat:

Buna

Cine imi spune si mie, cum pot face, ca din momentul in care cineva imi viziteaza profilul de facebook, toate postarile mele, sa ii apara automat pe pagina lui (vizitatorului)?
Multumesc

3 răspunsuri:
| Abibina a răspuns:

Asa ceva nu cred ca e posibil.

neluL
| neluL a răspuns:

Nu poti sa faci asa ceva pentru ca nu exista nici un program pentru facebook care sa contorizeze vizitele si nici o aplicatie care sa-l aduca la curent cu noutatile tale! Daca este prieten cu tine atunci o sa-i apara toate postarile tale.

| bitihacy explică:

Deci...exista...doar ca se numeste pagina de facebook si nu profil. Oricum multumesc pentru raspunsuri.