| Luci1988 a întrebat:

cine ma baga si pe mine admin la vreun server cs 1.6? dau funda...

2 răspunsuri:
| Burgy a răspuns:

Poti intra pe serverul cs.best4you.ro si o sa afli mai multe detalii sau acceseaza forumul www.forum.best4you.ro

| Burgy a răspuns:

Poti intra pe serverul cs.best4you.ro si pe forumul www.forum.best4you.ro si daca indeplinesti conditiile numarului de ore si posturi pe forum o sa primesti admin. Sigur poti obtine admin si in schimbul unei sume de bani, depinde cat de tare te grabesti sa ai admin.