| Crysy16 a întrebat:

Buna cine poate sa-mi dea in NFS Carbon un Patch sau un Trainer care sa-mi faca bani infiniti dar nu Trainer +17 si +19 ca l-am incercat deja si nu merge niciunu oricare doar sa-mi dea bani o gramada. Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| danutyqwe a răspuns:

Descarca Cheat Engine 6.1 sau oricare versiune happy
si apoi procedezi asa
1 - pornesti C.E
2 - pornesti nfs carbon si intri intr-un shop, apoi minimizezi jocu.
3 - in cheat engine click pe open process (undeva in stanga sus), si selectezi nfs-ul din fereastra pe care ti`o va deschide.
4 - citeste cati bani ai pe joc iar numarul exact de bani il treci la cheat engine in dreapta sus unde scrie "Value"
5 - apesi "First Scan"
6 - maximizeaza nfsul si modificati suma de bani, mareste`o sau micsoreazo ( cumpara o vopsea ceva)
7 - vezi cati bani ti-au mai ramas si numarul acela il treci in cheat engine tot acolo la value, si apesi next scan.
8 - tabelul din stanga o sa-ti apara niste cifre... apesi sageata rosie din josul acelui tabel iar apoi modifici valorile acelea, care ti s`au mutat jos.