| mada7255 a întrebat:

Buna cine stie cum pot sa fac un site gratis (cu poze filmulete etc) si cum pot sa ii adaug chat (dar plz fara Ucoz)

1 răspuns:
| gabiforstory a răspuns:

Din pacate nu poti sa iti faci un site gratis, trebuie platit hostul + domeniul.eu/.com respectiv.ro! Daca vrei un site sa pui imagini etc. etc. iti recomand doar Ucoz si webnode.com altceva nu prea mai sunt, iar forum, ForumGratuit.ro! BAFTA! Si apropo host+domeniu.ro costa in jur de 50 lei pe luna! Cam scump stiu, asta e!