| imvuxd a întrebat:

cine stie de ce nu mai merg conturile pe imvu caci am auzit ca au fost niste probleme cu hackerii, stie cineva noi metode prin care faci credite?

Răspuns Câştigător
| xDandreutzaxD a răspuns:

Nu se stie de ce nu se mai pot face credite insa o noua metoda e aproape identica cu cea veche insa in loc sa pui emailul tau il pui pe cel al prietenei tale, ea v-a intra va face contul si tot ea va intra si va da invitatiile.Succes ps:sa ii faci si eihappy