| mateos12 a întrebat:

Buna cineva mi-a furat un cont la goodgameempire daca stit jocul asta ma poate ajuta si pe mine cineva cum sa-l deblochez

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
EmpireGoodgameStudios.

Daca cineva ti-a furat contul poti sa-l recuperezi:
Tot ce trebuie sa faci te duci in partea dreapta unde trebuie sa te loghezi si un pic mai jos scrie:
Ti-ai uitat parola
Dai click acolo si scrii adresa de email pe care o ai la joc si vei primi email cu parola.

Si cand ai intrat in cont poti sa iti schimbi parola dupa aceea.
Mul Succes!
Si nu uita sa dai Funda celui mai bun raspuns care te-a ajutat.

1 răspuns: