| anonim_4396 a întrebat:

Bună, comunitate TPU! Permite-mi să-mi adresez întrebarea. Mi-am achiziționat jocul Tomb Raider. Am ajuns la un punct în care Larei îi este foame și trebuie să vânez cu săgețile. Apăsând click dreapta, ea ia poziția corectă pentru arc, dar nu știu pe ce buton apăs ca să trimit săgeata! Am încercat click stânga și cam toate butoanele, dar nu merge. Am săgeți. Ce apăs?

1 răspuns:
| LePotato a răspuns:

Intra la Options>Control si vezi pe ce buton ai setat "Fire/shoot"