| elena0123456789 a întrebat:

Bună, contul de Instagram mi-a fost suspendat și îmi apare ca pentru 3 zile nu mai pot trimite mesaje dar nici contul nu mai apare altor persoane și nu știu de ce mi sa suspendat și Facebook ul și messenger știe cineva dacă va mai merge, se va șterge contul de insta și Facebook?
pentru ca as vrea sa îmi fac alte conturi dar chiar as vrea ajutor și dacă știe cineva sa ma ajute cum sa fac sa nu se șteargă dacă e cazul va rog mult ajutați ma❤️

1 răspuns:
| JohnnydeFeer a răspuns:

Trimiti mail la cei de la Instagram cu problema ta, Si vezi acolo ce spun dansii.