| ZiZuZi a întrebat:

Cred ca unii dintre voi stiti jocul Sweet Flirt nu? Si mai cred ca stiti bara din stanga ecranului care creste sau descreste numita lov'o' metru. Spune-ti-mi si mie ce se intampla daca de exemplu am lov'o' metru plin 100% cu Castiel. Se intampla ceva mai interesant? Fundoi love struck

Răspuns Câştigător
| DixieBloom a răspuns:

Nu se intampla nimica doar ca o sa se indragosteasca de tine o sa te ajute si in in episoadele urmatoare. Fundoiul daca ai inteles

1 răspuns:
| αɴι28 a răspuns:

M-am uitat pe net si am vazut ca Castiel va aparea in boxeri la tine in camera smug