| BloodQueen a întrebat:

Buna,cum as putea face multe credite pe Imvu? Fara surveys si prostii dealea...Am incercat sa descarc si hack, dar trebuie sa fac o gramada de surveys.

Răspuns Câştigător
| MetallZuZ a răspuns:

Pai fa-ti un cont la prosteala. Nu iti cumpara nimic nu modifica nimic! Adaugi contul tau real la prieteni, si de pe contul nou iti dai chat de 3 ori. Iar de pe cel vechi accepti. Ti se vor adauga 1000 de credite la fiecare chat. Dar trebuie sa o faci de pe doua calculatoare diferite, sau sa rogi un prieten. Si inca o metoda ar fi cu meet me. Acolo iti faci cont si jucand jocuri faci moneys pe meet me. Acei bani de pe meet me ii poti transfera pe contul tau imvu. Ori instaleaza-ti bara imvu, ori instaleaza-ti Imvu2Go, daca ai telefon cu android. Astea sunt cele mai utilizate metode. Iar cele cu suveys sa nu le crezi ca m-ai tarziu s-ar putea sa te trezesti cu facturi uriase sau fara credit pe telefon. happy