| sexygirl01 a întrebat:

cum pot sa audaug obiecte in sims 2? am mai incercat cu dar nu am reusit. ca se exemplu Program files/Ea games/the sims 2/TsData/Res
Stie cineva alte variante?

1 răspuns:
| Mitzyjhon a răspuns:

Http://www.thesimsresource.com intri aici, iti faci cont, selectezi sus the sims 3 si ce vrei tu sa down,de exemplu hairsyle,makeup,sims,lots etc,dai free,apare acolo deasupra imaginilor cu ce poti down,si dupa ce le down intri in C,in users, in downloads si o sa apara acolo o iconita de la sims si numele intreg al lucrului pe care l-ai downloadat dai click si o sa ti se deschida launcher si se instaleaza automat:-D, si o sa gasesti chestia aia pe care ai downloadato in joc.Nu daca te-am ajutat dar sper ca da.:-D, succes