| Beautifullady189 a întrebat:

Cum sa fac ca sa imi pun Pou pe PC? PLizzzz... funditoi dragut ca mine!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Cauta si descarca bluestacks app player. E gratuit. Daca se instaleaza fara erori e perfect. Apoi cauta si descarca pou.apk. Deschizi pou cu bluestack si gata. In ceea ce priveste ram-ul descarca cpu-z. Ruleaza-l si uita-te dupa physical memory. Daca apare 2gb ram sau mai mult e bine.

9 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca ai doi gb ram poti instala bluestack app player. Descarci pou si te poti juca. Succes!

| Beautifullady189 explică (pentru Wr3nch):

Cum adica 2 gb ram? Si tu ai Pou pe PC?

| Beautifullady189 explică (pentru Beautifullady189):

Daca imi explici ce inseamna asta iti dau funda ca e cel mai bun raspuns dar nu stiu ce inseamna 2 gb ram...ok?

| Beautifullady189 explică (pentru Beautifullady189):

Sau zi-mi macar unde pot sa verific si daca nu am ce sa fac ca sa-i pun...sa sterg aplicatii?

Răspuns utilizator avertizat
| AliinaSomerhalder a răspuns:

Nu merge pe PC... Pou e doar pentru tablete, si tel cu Android happy

| Beautifullady189 explică (pentru AliinaSomerhalder):

Am vazut ca cineva a scris pe TPU ca il are pe PC...acum nu stiu sad

| Spartacus1127 a răspuns:

Din pacate nu a aparut si o versiune pentru PC happy Iti garantez 100%!

| Denisa1602 a răspuns:

Cauta pe Youtobe big grin... si scrie " Cum sa descarc pou pe pc " si acolo trebuie sa gasesti
ceva...

Funda?