| Bordinc_Razvytzu_1995 a întrebat:

Buna cum sa imi fac cont pe:http://www.totaljerkface.com/happy_wheels.tjf va rog ziceti-mi va dau fundita.

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Pai cred ca doar intrand la "Register" in dreapta sus si competand datele cerute(e-mail/nume de inregistrare/parola/etc) NU uita de codul Captcha. Apoi te loghezi cu numele folosit si parola aleasa big grinwinking

| Bordinc_Razvytzu_1995 explică (pentru stlucian):

Da asta am incercat dar eu nu imi mai stiu id! Si nu am niciun wep site!

| stlucian a răspuns (pentru Bordinc_Razvytzu_1995):

Dedesubt ai "Forgot Your Password" ("Am uitat parola") click acolo. Din cate vad eu te loghezi cu adresa de E-mail/parola.Ar trebui dupa logare sa-ti apara ID-ul folosit de tine.

| Bordinc_Razvytzu_1995 explică (pentru stlucian):

Si acum ce fac?

| stlucian a răspuns (pentru Bordinc_Razvytzu_1995):

Pai intra din nou aici:

http://www.totaljerkface.com/happy_wheels.tjf

la "Forgot Your Password" scrie o adresa de E-mail valida si o noua parola sau fa-ti o adresa de yahoo noua.

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

Vezi in e-mail daca nu ai primit noi instuctiuni cu noua parola(veţi primi un e-maill pentru a valida vă noua parola urmaţi instrucţiunile)Asta iti spine in mesaj.

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

P.S. in general trebuie sa dai un click pe site-ul lor

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

DIRECT din E-mail