| Dolllx14 a întrebat:

BUna.big grin m`am plictisit. si tot ii aud pe toti ca se joaca Metin; Cs; Gta si alte chestii. vreau sa`mi spuneti si mie cat mai repede posibil jocuri pentru fete. daca sunt si virtuale ar fi perfect love struck sau nu neaparat pentru fete. era intr-un timp DANCE! inline de la Acclaim. ma jucam si eu. da` acum nu mai e. nu stiu ce are site`u. deci vreau si eu jocuri mulltee virtuale.love struck Dau funda si vot si like love struck! mS:*

6 răspunsuri:
| Icss a răspuns:

Www.imvu.com e super jocu`:D

| Icss a răspuns:

Www.imvu.com e super jocu`:D

| Icss a răspuns:

Imvu, second life, ourworld, stardoll, ladypopular, sims...big grin bftkiss

| pwp a răspuns:

Lady Popular
Sims

| Alydb a răspuns:

Ladypopular