| anonim_4396 a întrebat:

Buna,

da-ti cu parerea : care este cea mai buna clasa la metin2?

P. S: Daca se poate si cateva argumente

2 răspunsuri:
| EverthingIsPermited a răspuns:

Eu nu cred ca exista cea mai buna clasa.Toata lumea zice ca cea mai buna clasa este sura magie neagra(black magic) sau razboinicul dar eu nu cred asta, toate clasele din metin2 sunt bune daca stii cum sa ti le construiesti.Eu am un ninja pe arc si pot omori un sura magie neagra.
Samanul toata lumea crede ca este prost la lupta, este adevarat doar cand este lv mic este slab.Un saman bine facut poate omori oricefel de caracter, de la sura pana la ninja.
In concluzie toate caracterele sunt bune doar daca stii cum sa le construiesti

| paulika_5537 a răspuns:

Cum a spus si Th3Ghost in metin2 nu exista o cea mai buna clasa. Trebuie sa stii cum sa construiesti un caracter ca sa fie bun.