| anonim_4396 a întrebat:

Buna,

da-ti cu parerea: care este cel mai buna clasa la 4story?

P. S: Daca se poate si niste argumente

5 răspunsuri:
| Roolinn a răspuns:

Poy depind epentru ce te referi pentru crescut este bun warul atac de aproape si dmg mare, pentru pvp : somnambulul se face invizibil si are un avantaj, arcasul deoarece da dmg mare de la distanta e greu de prins, magicianul la fel ca arcasul succes

| 3my098 a răspuns:

Arcasul e bun si la pvm si la pvp
Deci pentru pvp e bun finca are viteza + orbire si pana sal prinzi te omoara
SI pentru pvm e ca aduna creaturi (ca un arcas face lure) si isi da protectia + ploaia de sageti si omoara toate animalele big grin

| gusky a răspuns:

Umblatorul nocturn te ameteste ogramada si nu poti da in el ca se face invizibil si are puteri misto

| Catalion a răspuns:

In orice joc MMORPG ca 4Story, toate caracterele sunt bune daca stii sa joci cu ele si daca vrei sa joci cu ele. Unele caractere sunt slabe in PVP la nivel mic, dar foarte bune in PVP la nivel mare, iar altele sunt slabe in PVM la orice nivel, dar foarte bune in PVP la orice nivel si invers. Unele caractere sunt mai pretentioase si necesita mai mult efort ca sa aiba echipament bun, iar altele se pot descruca si fara sa fie bine plusate. Oricum, cu un echipament potrivit, toate caracterele sunt bune in orice situatie si fara sa aiba o strategie.

| Sh0kw0W a răspuns:

Salut,deci arcasul este cel mai bun prin viteza lui de executie, pentru ca se misca foarte rapid si are multe skilluri care ii pot daune multe adversarului si te poti si ascunde sau proteja prin magiile lui.Dar uite aici, si magicianul este bun chiar daca nu e rapid pentru ca are cele mai puternice magii daunatoare.