| Sk0rpyo a întrebat:

daca are cumva cineva gift keys pentru MINECRAFT sau are posibilitati de a le cumpara (eu imi permit dar nu prea am cum sa cumpar) nu imi da si mie una cineva rog? Dau la schimb contrui in jocuri:

Cabal Online EU= Cont de 98(Wizard) si 105(Archer)

Cabal Online RO=Cont de 170(Blader) 40 Reseturi.

Silkroad Online=Cont de 92(Wizard) Cu Set

Pot da mai multe conturi pentru o cheie.

Daca aveti alte sugestii, orice alte sugestii ca sa facem schimbul, atunci propuneti!

Contact pe e-mail Sk0rpyo@hotmail.com sau imi puteti da add pe mess pe acelasi e-mail sau pe youtube la www.youtube.com/1995Kristy

3 răspunsuri:
| WyndFTW a răspuns:

Nui neaparat sa cumperi minecraft tongue casa il joci full [da ma refer la full beta nu la ala depe site v0.30winking ] se gaseste pe net. bft tongue

| Sk0rpyo explică:

Sau daca stie cineva cum pot sa fac rost de versiunea full (ca sa poti intra pe servere premium si sa schimbi skinul) si doreste sa imi arate si mie as aprecia forte mult. Nota: deja am minecraft crackuit.

| Sk0rpyo explică:

Inca ceva, dau cont pe Bloodline Champions sau Dragon Nest