| Lenutafarfurie a întrebat:

Buna, dacă îmi bag buletinul si îmi fac voice chat pe Roblox am șanse după ce l-am băgat sa primesc ceva prin posta ca confirmare sau ceva de genu?

Răspuns Câştigător
| alexxserb a răspuns:

Nu, Roblox nu trimite confirmări prin poștă pentru verificarea identității sau voice chat. Confirmarea este realizată complet online, iar dacă ai completat procesul de verificare a identității, ar trebui să primești o notificare în aplicație sau prin e-mail.

3 răspunsuri:
| JohnnydeFeer a răspuns:

Nu wtf

| Leo1998 a răspuns:

Nu, nu vei primi nimic. este pur si simplu un proces de verificare. plus de asta, acel cod postal pe care l-ai introdus este pentru toata strada nu este special pentru adresa ta