| KingOfShadow a întrebat:

Buna dati-mi si mie un link de la fifa Romania care va mers si voua. Nu conteaza anul dar daca aveti toate anurile. de preferabil 2012. dau fundita mersi

5 răspunsuri:
| KingOfShadow explică:

La nici unul dintre voi nu merge link-ul. Alea le-am incercat si eu sunt linkuri de pe google. Nu dau funda pana nu dati unul care sa mearga

| Petrica44 a răspuns (pentru KingOfShadow):

Tu ai mai descarcat jocuri la viata ta? Toate trei linkuri sunt functionale, probate de mine atunci cand le-am pus si acum 2 min. Unul dintre ele este pe facebook si trebuie sa te loghezi sa-l vezi...