| lucaalex a întrebat:

Dati-mi si mie un link unde pot lua aim si wall la Counter Strike Long Horn. Daca stiti vreun link cu aim si wall care sa mearga si pe Counter Strike Long Horn. Trimite-til. Dar nu prin mesaj. Sa se bucure si ceilanti happy. Cel mai bun Rasp. Primeste fundita :X Ms! PaPa

1 răspuns:
| TocilaCristian a răspuns:

Iti recomand s nu folosesti coduri, eu nu vad ce e asa distractiv cu coduri am avazut la altii si nu e misto deloc mai ales daca intri pe servere iti iei Destroy, joaca cu onoare si demnitate nu ca un but cu coduri, mai bine ia si punete pe joc si exerseaza si joaca mult, o sa ai nevoie si de un config bun si de mouse gaming daca vrei sa mearga bine ca recoilul e important cum sar gloantele asa ca ia un config bun, maus bun si ca jocul sa mearga cu 99/100 fps bafta.