| DanielaJustMe a întrebat:

dau funda pentru cei care imi spun si mie niste jocuri de downloadat dar nu de pe un site va rog... daca se poate niste jocuri mai populare kiss multumesc!

Răspuns Câştigător
| msdro2 a răspuns:

MULTYPLEIER:metin2, 4 story, perfect world, cabal, the lord of the rings... si multe altele
jocuri nemultypleier: pirates of te caraibbean, mafia 2, mafia 1, asasin cread 1, 2

5 răspunsuri:
| ScreeNNNNNz0r a răspuns:

Jocuri populare? Hmm, incearca : Counter-Strike 1.6 / Source :X (Online), Nfs World (Online), Nfs Hot Pursuit (Online), CoD [Call of Duty] Black Ops (Online), Mafia 1 / 2, Grand theft auto 4 [the best :X], TDU [Test Drive Unlimited] 2, Crysis 2 [shooter], Blur, Grand theft auto 4 : the ballad of Gay Tony, Fifa 2011, PES 2011, cam astea's jocurile populare. :]

Sper ca te-am ajutat. }{. Gl & hf. >x!

| D3utzaD3d3 a răspuns:

Mtin 2 sau grota exilului sims 2 sims 3 sau 1 dar trebuie sa platesti pentru sims... 4story elf bowling7/7 pupici

| D3utzaD3d3 a răspuns:

Si funda plz...

| Florin_3378 a răspuns:

Heey dar ce gen de jocuri ca vb fie sunt o tona de jocuri si pana in ce limita de cerinte?
trimite-mi un mesaj cand primesti raspunsul

| DanielaJustMe explică:

Mda am uitat cumva sa specific ca sunt fata? Scuze... daar daca vreti funda da-ti si voi niste jocuri si de fete si de baieti si va voi da funda...dar mersi oricum.