| LoveXtreme a întrebat:

Buna!

dau FUNDA!

vreau ca sa invat sa lucrez in widows live movie maker si as vrea sa stiu ceva
daca fac un video si il salvez... cu fac ca a doua oara can deschid windows movie player sa pun filmul astfel incat sa il pot edita din nou...adica sa nu'mi apara tot..sa'mi apara pe parti ca atunci cand l'am creat

2 răspunsuri:
| Ana235 a răspuns:

Din cate stiu, nu poti. Poti in schimb sa folosesti Sony Vegas, care este mult mai bun si iti permite sa iti apara cum vrei tu, pe parti.

| LoveXtreme explică:

O sa incerc...