| naomy99 a întrebat:

De cateva zile joc gta vice city. Acum am ajuns la o misiune in care am la dispozitie 5 minute si trebuie sa ma duc la north point mall. Cand ajung acolo imi apare pe harta mai multe sageti roz sau patrate. Stie cineva ce trebuie sa fac la aceasta misiune? Funda:X Astept raspunsul urgent!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa nu ma insel, dar tin minte ca in mall-ul ala trebuia sa spargi geamurile magazinelor.

P.S : Eu l-am jucat pe un PlayStation2, acum vreo 7-8 ani, eram in clasa a7a. S-ar putea sa ma insele memoria, dar cred ca despre asta era vorba.