| naomy99 a întrebat:

De cateva zile joc gta vice city. Am ajuns la o misiune in care ai la dispozitie 5 minute si trebuie sa te duci la north point mall. Acolo iti apar niste sageti si patrate roz. Stie cineva ce trebuie facut la aceasta misiune? Astept raspunsul urgent! Funda:X

Răspuns Câştigător
| xxxCARBONxxx a răspuns:

Din cate tin eu minte, trebuie sa spargi toate ferestrele magazinelor.
Dar nu sunt sigur, ca am trecut gta vc acum 4-5 ani.

| naomy99 explică (pentru xxxCARBONxxx):

Mersi de raspuns asa era misiunea. Dar mai am o misiune unde trebuie sa ma duc la un o carte cu un romb pe ea unde acolo imi spune ceva de genul message man si imi apare distance intr-un colt. Stii cumva ce trebuie sa fac?

| xxxCARBONxxx a răspuns (pentru naomy99):

Nu stiu precis, dar imi pare ca trebuie sa-l scapi pe unul din inchisoare.
Daca ai avea un screen, sa-mi amintesc, ca nu tin minte prea bine.

| xxxCARBONxxx a răspuns (pentru naomy99):

Dar de la cine e misiunea?

| naomy99 explică (pentru xxxCARBONxxx):

Misiunea se afla la unul cu motociclete angel.

| xxxCARBONxxx a răspuns (pentru naomy99):

Unica misiune de la baikeri pe care o tin minte stiu ca trebuie sa ti iei o motocicleta rapida, si sa folosesti scara ca trbulina, ca sa ajungi pe acoperisul unei cladiri.Trebuie sa-i omori pe toti sa iei motocicleta furata si sa o intorci baikerilor.

| xxxCARBONxxx a răspuns (pentru xxxCARBONxxx):

Pe youtube sunt aratate misiunile de la orice joc.