| Shimywa a întrebat:

De ce nu ma lasa calculatorul sa instalez Metin2.ro?!

5 răspunsuri:
| ceasca5 a răspuns:

Iti trebuie service pack 3.

| Shimywa explică (pentru ceasca5):

De unde iau asa ceva?

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru Shimywa):

Conteaza Windows, service pack 3 e un tip de windows XP. Deci te-ar trebui alt Windows, sau spune, ce iti apare cand vrei sa instalezi

| ceasca5 a răspuns (pentru Shimywa):

Pai depinde ce windows ai. Daca ai xp ca si mine il iei de aici http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=24.
Il instalezi ca oricum nu ai nimic de pierdut si daca tot nu merge scrie pe forum sau pur si simplu nu vrea destinul sa te joci metin. Daca vrei incearca server privat sau Metin 3D.

| IAliveInHell a răspuns:

Nu stiu dar, daca reusesti bagate pe serv. hydra ma cauti MasterXy lvl mic is war (razboinic)