| Emilia23 a întrebat:

de unde pot downloada photoshop? si cum se foloseste acestastraight face? Am auzit. ca poate sa faca pozele mai clare. vreau si eu. imi puteti explica cum se foloseste? si de unde pot downloadapuppy dog eyes? Fundaa:*

Răspuns Câştigător
| crhh a răspuns:

Data viitoare cauta intrebarea pe aici, ca s-ar putea sa o gasesti de mai multe ori, cel putin eu am mai dat link-ul de la photoshop care poate sa fie descarcat gratis de vreo 3 ori, uite aici -> http://www.photoshop.com/

1 răspuns: