| francesscaa a întrebat:

Buna deci aceasta intrebare o adresez``impatimitilor`` de GTA mai ales GTA Vice City... ok deci am vreo doua misiuni pe care nu stiu cum Doamne sa le fac.Deci dupa ce l-am omorat pe Diaz si i-am luat casa imi da o misiune la care trebuie sa merg la Vice Point Mall iar acolo imi arata multe patrate si triunghiuri. Ce am de facut? si mai am o misiune unde am mers acolo la craniul ala ce mi-l arata pe harta si am ajuns la Rock Star Studio sau ceva de genu si trebuie sa colectez cica ingredientele pentru First Love Song sau ceva de genul asta iar cand am ajuns la pata aia roz mi-a scris(Sound of Horn)pleseeeeeeeeeeeeeee care stie ce trebuie sa fac va rog sa imi spuna...

Răspuns Câştigător
| XLilSmileX a răspuns:

La Vice Point Mall trebuie sa faci tsandari toate geamurile care pot fi sparte. Adica patratselele arata geamurile pe care trebuie sa le impusti... Si te stafuiesc sa o faci cu o mitraliera sau ceva ca iti ia destul... Eu am terminat misiunea cu 2 secunde inainte sa e termine timpul laughing
Marog si la Fist Love song trebuie ca atunci cand ajungi la semnul roz sa apesi pe Shift (sau butonul pe care clanxonezi)si o sa vine un tip care cica o sa iti dea niste droguri dar defap iti ia banii si fuge, iar u trebuie sa il urmaresti (de preferat cu o masina) si sa il dai jos de pe motocicleta si sa il omori happy

4 răspunsuri:
| вєвєℓυѕнαα a răspuns:

Unde iti spune"Sound oh Horn "trebuie sa clanxonezi. apasa shift. apoi trebuie sa il urmaresti pe unu ca sa ii iei servieta!

| TheUndertaker a răspuns (pentru вєвєℓυѕнαα):

Simonell,tu femeie?! Bravo, de cate ori ai jucat jocul?

| вєвєℓυѕнαα a răspuns (pentru TheUndertaker):

De multe orilaughing)

| francesscaa explică:

Multumesc