| anonim_4396 a întrebat:

Buna din nou TPU. Spuneti-mi si mie va rog eu cand se deschide Metin2United. Nu ca as fi disperata dar ma plictisesclaughing.Ms.Astept raspuns.

3 răspunsuri:
| Madalin202 a răspuns:

Nu te apuca te UnitedMT2.,Incearca MondialMT2 pe prea tare servarul si e francez...ai tot felul de lucrui la magazin,mobi noi,arme noi,armuri noi,vraji direct P(le faci la administratorul depozitului gratis), mape noi, GM on 12/24h.
Efoarte tare.

| Imperator a răspuns:

Dupa cate stiu este in lucru server si se va deschide. baga id meu love_you_girl_2009

| DestinyHopeCyrus_5848 a răspuns:

Cine are HWANG pe Metin2United de ninja PM la numele XLarisaX dau 999kk