| ciupercutza a întrebat:

E un joc cu tancuri, trebuia sa il bombardezi pe celalalt dar erau terenuri de aparare, la inceputul jocului fiecare isi alegea bombe.Il jucam acum cativa ani buni. NU stie cineva cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| YTBDrawingBase a răspuns:

Asa am facut si eu ca tine, l-am jucat acum ceva ani buni, cu frendu meulaughing eram disperat de jocu ala! cred ca jocul tau este[ca si al meu] : poket tank deluxe

1 răspuns:
| ilkay22 a răspuns:

Pt pc nu stiu cum se numeste, dar pentru Nokia il gasesti pe Ovi store sub numele de "Tanks " cauta si tu pe google.