| sorin579 a întrebat:

Buna,Eu joc metin 2 united si am o intrebare pentru cei care joaca sau au jucat cum sa imi fac itm mall/modate sau sa imi fac rost fara sa donez.

1 răspuns:
| DuTzY007 a răspuns:

Iteme mall nu prea ai cum sa iti faci! am avut un war de 173 intr-adevar ca aveam "spatele asigurat" dar te cam chinui si cu itemele si cu lv, eu acum nu mai joc! Dar am fost la un prieten sa il ajut la el acasa si am vazut ca acum itemele se fac foarte usor...deci incearca sa ti le faci singur! Nu are rost sa donezi ca poate se da restart la server si dupa aia ai dat banii pe degeaba!