| YoyoMada a întrebat:

Exista coduri de gems in afara de cele spuse la ourworld gems codes? (pe ourWorld). Tot incerc sa fac rost...sau alte chaturi de flow in afara de test-mode 42 si cryptobiologist... Daca vreti sa ma adaugati la prieteni sa stiti ca am level 32 si ma cheama EuPisik12dec. happy Succes. Dau fundita! Inainte sa ma bagati la prieteni spuneti-mi ca ma-ti vazut pe TPU. happy

2 răspunsuri:
| MiSeSpuneTyna a răspuns:

Si eu joc ow si am incercat multe coduri de gems dar nu a mers nici unul, asa ca daca ar exista ar fi greu de gasit (parerea mea) si am incercat si unele pentru flow dar nici alea nu au mers de gems nu sunt sigura daca exista dar de flow sunt sigura ca nu exista

| YoyoMada explică:

Baga-ma la prieteni ok? Am lv 36 ma cheama EuPisik12dec bagama la prieteni zi-mi cum te cheama ca te obicei nu accept cererile tongue