| Divyanka100 a întrebat:

imi da-ti va rog, un cod webkinz nefolosit, ca am un cont de proba, o pisicuta, dar animalutul se simte singur, si nu stiu daca ma veti crede, nivelul de fericire ii scade si sub 9.sad Nu suport sa il vad asa, il duc la Clinica, dar nu face nimic! Ii dau mancare, se face bine, dar incepe din nou, si eu il intreb de la intrebari, daca e bine, atunci imi spune ca "Nu ai vrea sa incercam sa mai aducem pe cineva aici?"
Credeti-ma! Va raman datoare, vreau doar un cod nefolosit webkinz, doar unul! Va dau funda, multumesc!

Răspuns Câştigător
| BlONdAaAa a răspuns:

Iti dau eu un cod da prima datha da funda;]

3 răspunsuri:
| Divyanka100 explică:

Sper ca esti de cuvant, eu ti-am dat funda, dar acum da-mi codul aici si acum...sa vad daca intr-adevar esti sincera!

| BlONdAaAa a răspuns:

Uite eu iti dau de Lil`kinz...Dar daca il postez poate til ia altcineva si althu nu mai am da ma rog.Codul:8UTV9TSP.App si ite contacteaza-ma la id asta daca nu rg codul ca am un conth cu vreo 6 7 animale pe care nu mai intru.Ok:*?

| Divyanka100 explică:

Soryy,dar nu mergesad Oricum, multumesc!