| dopmic a întrebat:

Imi puteti recomanda cateva jocuri sadgame) laughing Dau funda >: :*

2 răspunsuri:
| edimocanu a răspuns:

Counter strike1.6

| Magnifico a răspuns:

Salut!

Depinde si ce iti place tie.

Poti incerca Sims 3 (e un fel de simulator al vietii reale) avand in vedere ca esti fata big grin

Daca ai si alte preferinte precum actiune, curse, aventura, strategie, etc. atunci poti incerca si:

-Mafia 2 (e un joc de actiune precum Vice City sau San Andreas, doar ca are grafica mult mai buna si ai mai multe posibilitati PS: poti incerca chiar si Gta Vice City/San Andreas in caz ca nu le-ai jucat pana acum)

Mai sunt The GodFather 2, Saints Row The Third, Driver Paralell Lines si The Saboteour asemanatoare cu Mafia 2.

Driver San Francisco, Test Drive Unlimited, Flattout 2, World Racing 2 (daca iti plac jocurile cu masini)

De asemenea este un joc foarte frumos cu tenis de camp, foarte captivant si extraordinar de reusit: Virtual Tennis 4.

Bafta!