| Maria2901 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste jocuri virtuale in care poti sa te duci la scoala, sa iti cumperi animale de companie? Cel mai bunaraspuns primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| catshome a răspuns:

Da, dar SIMS 2 PETS daca vrei animale, desigur sunt si alte expansiuni si la sims 2 si la sims 3, insa din pacate trebuie sa le cumperibig grin... este un site de pe care sa cobori, dar e mult prea complicat! si poti sa incerci si Virtual LIfe, si sigur sunt si pe gamehouse! BAFTA! imi dai fundita?

2 răspunsuri:
| mihaelaalol a răspuns:

Sims 2, sims 3