| tonic11 a întrebat:

imi puteti spune si mie si mie un program ca sa pot juca Call of Duty Modern Warfare 2 online? Am incercat cu Game-Ranger dar nu are si am facut multe updateuri dar tot nu il are... sad Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Ionait a răspuns:

Pe AlterIWnet se poate juca in multiplayer.

2 răspunsuri:
| adryanb27 a răspuns:

Nu il are... probabil zici ca nu ai jocul sa creezi room.
cauta in All Games jocul, camerile altora, si incarca sa intrii la una din ele...
g.r. nu iti stie inca locatia jocului, si o sa iti ceara de unde sa ruleze.
dai pe pictograma de pe desktop, sau unde e instalat respectivul joc.
apoi g.r. o sa stie de jocu tau, si o sa ti/l dea si tie sa creezi.

| stav a răspuns:

Xfire