| bihepi a întrebat:

Imi puteti spune va rog locatiile unde pot da licente de fly si boat, in calitate de instructor? Si cum pot ajunge la acele locatii. Ma intereseaza in special in ce cartier se afla Aero LS si Aero LV. Multumesc!

2 răspunsuri:
| gamersamp12 a răspuns:

Pff depide de server, e diferit pe fiecare server, intreba de un admin la inceput.

| Al3x998 a răspuns:

Aero LS si LV pe orice server e aceeasi locatie. Eu zic sa chemi un taximetrist [/service taxi] si sa-i spui sa te duca acolo