| Irina729172 a întrebat:

In momentul asta caut joc pe care il jucam cand eram mica. Daca cineva stie cum se cheama ^^ dupa cate imi amintesc din el, ar putea sa mi spuna?
Stiu ca erau mai multe caractere laughing o fata ca in anime, un robot, o fata mov si cred ca mai multe. Aveai 6 arme sau 7 c: pe 1 era un fel de cutit *sau ce iti alegeai* si pe restul tot felul de arme. Ce trebuia sa faci in jocul ala era sa te bati cu echipa ta de 4 sau 5 ^^ vs altii. Pana la un anumit timp si care echipa avea mai multe killuri, castiga. Sau era inca un mod in care o persoana se facea zombie laughing si ceilalti se ascundeau, si ala zombie trebuia sa-i gaseasca pana la anumit timp.
Va rog ajutati-ma♡

1 răspuns:
| Eusuntcelmaitare1236584847498473838383773 a răspuns:

Team fortress 2
Sau counter strike 1.6