| Hapsalaul213 a întrebat:

In week-end nu stiu ce sa fac de obicei dorm la verisoara mea su la bunica mra prin alianta.Dar acum nu stiu ce joc video sa joc:Mortal Kombat (Shaolin Monks sau Deception)Tomb Raider(1, 3, the last revelation,chronicles,Angel of Darkness,legend,Aniversary sau undervorld), Portal Runner, Primal sau Soulcalbiour2?

Răspuns Câştigător
| Skarz a răspuns:

Mortal Kombat-urile respective nu merita niciunul dupa parerea mea. La Tomb Raider recomand de la Chronicles incolo. Merge si Portal Runner, Primal e cam slabut si neaparat Soul Calibur 2, daca esti fan "jocuri cu bataie".